V Brumově netradičně bez deště

V Brumově netradičně bez deště

V Brumově netradičně bez deště

V sobotu 9. srpna se kolotoč SMHL poprvé přesunul na Moravu, přesně řečeno do Brumova, kde se konal 47. ročník soutěže O pohár starosty města Brumov-Bylnice. Jednalo se o 12. kolo Slovensko-moravské hasičské ligy. Soutěže se zúčastnilo 46 družstev z obou kategorií.

Po dlouhé době do Brumova na soutěž zavítalo pěkné počasí a tedy byly splněny konečně předpoklady pro plnohodnotnou soutěž. Po uvítání družstev starostou města mohla soutěž začít. Na start se tradičně jako první připravilo domácí družstvo Brumova A. Chlapům se po skvěle rozběhnutém útoku zastavila časomíra na čase 14:49s a to znamenalo 7. místo v tak velké konkurenci.

Dalšími, kteří usilovali, aby putovní pohár zůstal doma bylo družstvo Brumova B. Chlapi s časem 14:27s dlouho drželi první místo, ale nakonec se museli spokojit s třetím místem a 15 body do ligy. Druhé místo zůstalo taktéž na Moravě a to zásluhou družstva z Vrbětic. První místo stejně jako minulý rok putovalo za hranice, do Podhoria a to za čas 14:07s

V kategorii žen se poprvé v sezóně z prvního místa radovaly ženy z Ihrišta, které ovládly soutěž s časem 16:81s. Na druhém místě po menších komplikacích na přípravě košíku se umístilo družstvo z Moškovce s časem 17:76s. Jen o vlásek, tedy o jednu setinu sekundy skončily na třetím místě žabky z Nosic.

Nejrychlejší proudař putoval za čas 13:69s levému proudu do Zbory a u žen pravé proudařce do Ihrišta s časem 16:37s.

Nakonec bychom chtěli poděkovat všem, kteří se soutěže zúčastnili. Doufáme, že se vám u nás líbilo a budeme se na vás příští rok znovu těšit.

Hasiči Brumov
Hasiči Brumov

Páčil sa Vám tento článok? Povedzte o ňom aj svojim známym.

Páčil sa Vám tento článok? Povedzte o ňom aj svojim známym.
Archstyl architekti
Bison Sportswear
BOLD digital
Budiš
dobrovolnihasici.sk
hasicskysport.sk
Munus
Profitent
MY Noviny stredného Považia
Prvé hasičské rádio
Púchovské noviny
Sportfire
Svet hasičov
Trenčiansky samosprávny kraj
Tommu motor tuning
TOP FIRE
Záhrada & dielňa