Víťazi jednotlivých ročníkov

Podrobný prehľad medailistov doterajších ročníkov Slovensko - moravskej hasičskej ligy

  • Muži

    1. Podhorie
    2. Brumov B
    3. Stupné
    4. Visolaje
    5. Zbora

    Ženy

    1. Dežerice
    2. Nosice - žabky
    3. Ihrište
    4. Nedašova Lhota
    5. Kocurany

    Kompletné vVýsledky ročníka

  • Muži

    1. Podhorie
    2. Brumov B
    3. Stupné
    4. Lednické Rovne
    5. Zbora

    Ženy

    1. Nosice - žabky
    2. Ihrište
    3. Ladce
    4. Dežerice
    5. Dohňany

    Kompletné vVýsledky ročníka

  • Muži

    1. Zbora
    2. Stupné
    3. Podhorie
    4. Brumov B
    5. Malá Bytča

    Ženy

    1. Nosice - žabky
    2. Dežerice
    3. Moškovec
    4. Nedašova Lhota
    5. Ihrište

    Kompletné vVýsledky ročníka

  • Muži

    1. Podhorie
    2. Brumov B
    3. Brumov
    4. Zbora
    5. Vrbětice

    Ženy

    1. Nosice - žabky
    2. Dežerice
    3. Moškovec
    4. Nedašova Lhota
    5. Ihrište

    Kompletné vVýsledky ročníka

  • Muži

    1. Podhorie
    2. Brumov B
    3. Brumov
    4. Dohňany
    5. Ďurďové

    Ženy

    1. Nosice
    2. Dežerice
    3. Ladce
    4. Moškovec
    5. Horenická Hôrka

    Kompletné vVýsledky ročníka

  • Muži

    1. Zbora
    2. Podhorie
    3. Ihrište
    4. Brumov
    5. Svinná

    Ženy

    1. Ladce
    2. Ihrište
    3. Moškovec
    4. Nosice
    5. Nedašova Lhota

    Kompletné vVýsledky ročníka

  • Muži

    1. Ihrište
    2. Zbora
    3. Podhorie
    4. Svinná
    5. Brumov

    Ženy

    1. Ladce
    2. Dežerice
    3. Ihrište
    4. Nedašova Lhota
    5. Podlužany

    Kompletné vVýsledky ročníka

  • Muži

    1. Podhorie
    2. BrumoV B
    3. Zbora
    4. Nedašov
    5. Brumov

    Ženy

    1. Moškovec
    2. Podlužany
    3. Nedašova Lhota
    4. Ladce
    5. Kvašov

    Kompletné vVýsledky ročníka

  • Muži

    1. Brumov
    2. Zbora
    3. Nedašov
    4. Lehota pod Vtáčnikom
    5. Brumov B

    Ženy

    1. Nedašova Lhota
    2. Moškovec
    3. Pečeňany
    4. Ladce
    5. Ihrište

    Kompletné vVýsledky ročníka

  • Muži

    1. Lehota pod Vtáčnikom
    2. Nedašov
    3. Zbora
    4. Svinná
    5. Brumov

    Ženy

    1. Ihrište
    2. Pečeňany
    3. Nedašova Lhota
    4. Ladce
    5. Podlužany

    Kompletné vVýsledky ročníka

  • Muži

    1. Lehota pod Vtáčnikom
    2. Brumov
    3. Nedašov
    4. Ďurďové
    5. Zbora

    Ženy

    1. Podlužany
    2. Pečeňany
    3. Ihrište
    4. Ďurďové
    5. Hoština

    Kompletné vVýsledky ročníka

  • Muži

    1. Nedašov
    2. Brumov
    3. Ďurďové
    4. Moškovec
    5. Podhorie

    Ženy

    1. Ihrište
    2. Streženice
    3. Podlužany
    4. Bylnice

    Kompletné vVýsledky ročníka

  • Muži

    1. Nedašov
    2. Lehota pod Vtáčnikom
    3. Brumov
    4. Bylnice
    5. Podlužany

    Ženy

    1. Podlužany
    2. Bylnice
    3. Streženice
    4. Pečeňany
    5. Ďurďové

    Kompletné vVýsledky ročníka

  • Muži

    1. Lehota pod Vtáčnikom
    2. Nedašov
    3. Bylnice
    4. Brumov
    5. Lednické Rovne B

    Ženy

    1. Podlužany
    2. Bylnice
    3. Ďurďové
    4. Zbora
    5. Vydrná

    Kompletné vVýsledky ročníka

  • Muži

    1. Lehota pod Vtáčnikom
    2. Bylnice
    3. Pravotice
    4. Rona Lednické Rovne
    5. Svinná

    Ženy

    V roku 2003 sa v kategórii ženy nesúťažilo.

    Kompletné vVýsledky ročníka

Medailová bilancia družstiev

Vyhrať ligu alebo získať pódiové umiestnenie je pre každé družstvo obrovský úspech a česť. Komu sa doteraz darilo najviac?

 

Muži

Podhorie
Lehota pod Vtáčnikom.
Nedašov
Zbora
Brumov
Ihrište
Brumov B
Stupné
Bylnice
Pravotice
Ďurďové

Ženy

Podlužany
Nosice - žabky
Ihrište
Ladce
Dežerice
Moškovec
Nedašova Lhota
Nosice
Pečeňany
Bylnice
Streženice
Ďurďové
Archstyl architekti
Bison Sportswear
Budiš
dobrovolnihasici.sk
JKmóda
Knezek - požiarna ochrana
Munus
MY Noviny stredného Považia
Prvé hasičské rádio
Púchovské noviny
Sportfire
Tommu motor tuning
TOP FIRE
Trenčiansky samosprávny kraj